Jmenuji se Markéta a ráda tvořím náramky z minerálních kamenů. Zájem o minerály mě dovedl až k otevření kamenného obchodu v Sušici, který provozuji od roku 2010. Prodávám zde šperky vlastní výroby a další dárkové zboží. Mou duševní náplní je tvořit a komunikovat s lidmi v jakékoli oblasti života. Věnuji se také aromaterapii, masážím, terapiím a aplikuji očistné tělové svíce.

V mém e-shopu Zlatý anděl si můžete koupit převážně šperky z pravých a kvalitních minerálů, nebo drobné dárky. Pokud váháte, ráda vám poradím s výběrem vhodného minerálu pro vás nebo vaše blízké. Možností, jak zvolit vhodný kámen, je mnoho. Například podle znamení zvěrokruhu,  vlastností minerálů, případně podle energií, se kterými nám mají pomoci. Nicméně není nad to, když si sami intuitivně vyberete náramek nebo minerál, který  vás v tu danou chvíli nejvíce přitahuje.

Většinu šperků z minerálů pro vás vyrábím sama. Pečlivě vybírám kvalitu kamenů, aby se k vám dostaly jen ty nejlepší. Nabízím i výrobu přímo na přání, včetně konzultace, aby šperk pro danou osobu byl co nejvhodnější. A proto mě neváhejte  kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Moc ráda se s vámi setkám i osobně v obchůdku.

Zavítejte do kamenného obchodu v krásné Sušici na Šumavě nebo si vyberte z nabídky v e-shopu: